Yelp (7.x-2.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Language
ne: भाषा

en: Block title
ne: ब्लकको शीर्षक

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Location
ne: स्थान

en: configure
ne: संरुप बनाउनुस
