Yelp (7.x-2.1) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Language
uk: Мова

en: Block title
uk: Заголовок блоку

en: Categories
uk: Категорії

en: Country
uk: Країна

en: Location
uk: Місце розташування

en: configure
uk: налаштувати

en: operations
uk: операції

en: here
uk: тут

en: Add Block
uk: Додати блок

en: Search Radius
uk: Радіус пошуку

en: Do not cache
uk: Не кешувати

en: Machine Name
uk: Машинна Назва

en: This field supports tokens.
uk: Це поле підтримує замінники.

en: Default Language
uk: Базова мова
