Yelp (7.x-2.2) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Language
cs: Jazyk

en: Block title
cs: Nadpis bloku

en: Categories
cs: Kategorie

en: Country
cs: Země

en: Location
cs: Místo

en: configure
cs: nastavení

en: here
cs: zde

en: Add Block
cs: Přidat blok

en: Machine Name
cs: Strojový název

en: This field supports tokens.
cs: Toto pole podporuje tokeny.
