Yelp (7.x-2.2) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Language
eo: Lingvo

en: Block title
eo: Titolo de la bloko

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Country
eo: Lando

en: Location
eo: Loko

en: configure
eo: agordu
