Yelp (7.x-2.2) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Language
hu: Nyelv

en: Block title
hu: Blokk címe

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Country
hu: Ország

en: Location
hu: Helyszín

en: configure
hu: beállít

en: operations
hu: műveletek

en: here
hu: ide

en: Add Block
hu: Blokk hozzáadása

en: Default Country
hu: Alapértelmezett ország

en: This action cannot be undone
hu: A művelet nem visszavonható

en: Do not cache
hu: Ne gyorsítótárazza

en: Machine Name
hu: Programok által olvasható név

en: This field supports tokens.
hu: Ez a mező támogatja a vezérjeleket.

en: This field supports tokens .
hu: Ez a mező támogatja a vezérjeleket.
