Yelp (7.x-2.2) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: delete
jv: busak

en: Language
jv: Basa

en: Block title
jv: Judhul blok

en: Categories
jv: Kategori

en: Country
jv: Negara

en: Location
jv: Lokasi

en: configure
jv: konfigurasi

en: here
jv: nag kéné
