Yelp (7.x-2.2) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: delete
nn: slett

en: Language
nn: Språk

en: Block title
nn: Blokkoverskrift

en: Categories
nn: Kategoriar

en: Country
nn: Land

en: Location
nn: Stad

en: configure
nn: konfigurer

en: here
nn: her
