Yelp (7.x-2.2) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Language
oc: Lenga

en: Block title
oc: Títol del blòt

en: Categories
oc: Categorias

en: Country
oc: País

en: Location
oc: Emplaçament

en: configure
oc: configurar

en: here
oc: aicí

en: Do not cache
oc: Ne pas metre en cache

en: Machine Name
oc: Nom sistèma
