Yelp (7.x-2.2) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: delete
pt: apagar

en: Language
pt: Idioma

en: Block title
pt: Título do bloco

en: Categories
pt: Categorias

en: Country
pt: País

en: Location
pt: Localização

en: configure
pt: configurar

en: operations
pt: operações

en: here
pt: aqui

en: Add Block
pt: Adicionar Bloco

en: This action cannot be undone
pt: Esta operação não pode ser desfeita

en: Do not cache
pt: Não fazer cache

en: Machine Name
pt: Nome de Máquina

en: This field supports tokens.
pt: Este campo suporta tokens.

en: Default Language
pt: Idioma Padrão
