Yelp (7.x-2.2) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Language
sk: Jazyk

en: Block title
sk: Nadpis bloku

en: Categories
sk: Kategórie

en: Country
sk: Krajina

en: Location
sk: Umiestnenie

en: configure
sk: konfigurácia

en: operations
sk: operácie

en: here
sk: tu

en: Cache per user
sk: Pamäť na používateľa

en: Do not cache
sk: Nepoužívať cache

en: Machine Name
sk: Strojový názov

en: This field supports tokens.
sk: Toto pole podporuje tokeny.
