Yelp (7.x-2.3) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Language
et: Keel

en: Block title
et: Ploki pealkiri

en: Categories
et: Kategooriad

en: Country
et: Riik

en: Location
et: Asukoht

en: configure
et: seadista

en: here
et: siin

en: Add Block
et: Lisa plokk

en: Do not cache
et: Ei puhverdata

en: Machine Name
et: Masinnimi

en: This field supports tokens.
et: See väli toetab tekstiasendajaid.
