Yelp (7.x-2.3) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Language
hy: Լեզու

en: Block title
hy: Բլոկի վերնագիր

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Country
hy: Երկիր

en: Location
hy: գտնվելու վայրը
