Yelp (7.x-2.3) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Language
ka: ენა

en: Block title
ka: ბლოკის სათაური

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: configure
ka: კონფიგურირება

en: Add Block
ka: ბლოკის დამატება
