Yelp (7.x-2.3) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Language
ku: زمان

en: Block title
ku: ناونیشانی بلۆک

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: Location
ku: شوێن

en: configure
ku: سازبکە
