Yelp (7.x-2.3) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Block title
my: block ခေါင်းစဉ်

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: Country
my: နိုင်ငံ
