Yelp (7.x-2.3) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: delete
sv: radera

en: Language
sv: Språk

en: Block title
sv: Blocktitel

en: Categories
sv: Kategorier

en: Country
sv: Land

en: Location
sv: Plats

en: configure
sv: konfigurera

en: operations
sv: funktioner

en: here
sv: här

en: Add Block
sv: Lägg till block

en: This action cannot be undone
sv: Denna åtgärd kan inte ångras

en: Do not cache
sv: Cacha inte

en: Machine Name
sv: Maskinläsbart namn

en: This field supports tokens.
sv: Detta fält stöder ersättningstecken.
