Yelp (7.x-2.3) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: delete
tr: sil

en: Language
tr: Dil

en: Block title
tr: Blok başlığı

en: Categories
tr: Kategoriler

en: Country
tr: Ülke

en: Location
tr: Konum

en: configure
tr: yapılandır

en: operations
tr: işlemler

en: here
tr: buraya

en: Add Block
tr: Blok Ekle

en: Do not cache
tr: Önbellek kullanma

en: Machine Name
tr: Makine Adı

en: This field supports tokens.
tr: Bu alan değişkenleri (tokens) destekler.
