Yelp (7.x-2.4) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Language
be: Мова

en: Block title
be: Загаловак блоку

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Country
be: Краіна

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: configure
be: змяніць настройкі
