Yelp (7.x-2.4) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Language
bn: ভাষা

en: Block title
bn: ব্লক শিরোনাম

en: Categories
bn: বিভাগসমূহ

en: Location
bn: অবস্থান
