Yelp (7.x-2.4) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: delete
da: slet

en: Language
da: Sprog

en: Block title
da: Titel

en: Categories
da: Kategorier

en: Country
da: Land

en: Location
da: Lokation

en: configure
da: indstil

en: operations
da: handlinger

en: here
da: her

en: Add Block
da: Tilføj blok

en: This action cannot be undone
da: Denne handling kan ikke fortrydes

en: Do not cache
da: Skal ikke caches

en: Machine Name
da: Maskinnavn

en: This field supports tokens.
da: Feltet understøtter tokens.
