Yelp (7.x-2.4) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Language
fa: زبان

en: Block title
fa: عنوان بلوک

en: Categories
fa: دسته‌ها

en: Country
fa: کشور

en: Location
fa: مکان

en: configure
fa: پیکربندی

en: operations
fa: عملیات

en: here
fa: اینجا

en: Add Block
fa: افزودن بلوک

en: Do not cache
fa: عدم استفاده از حافظه موقت

en: This field supports tokens.
fa: این فیلد از توکن‌ها پشتیبانی می‌کند.
