Yelp (7.x-2.4) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Language
ro: Limba

en: Block title
ro: Titlul blocului

en: Categories
ro: Categorii

en: Country
ro: Ţară

en: Location
ro: Locaţia

en: configure
ro: configurează

en: here
ro: aici

en: Add Block
ro: Adaugă Bloc

en: Machine Name
ro: Nume mașină

en: This field supports tokens.
ro: Acest câmp are suport pentru token-uri.

en: Default Language
ro: Limba implicită
