Yelp (7.x-2.5) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Language
ar: اللغة

en: Block title
ar: عنوان الصندوق

en: Categories
ar: التصنيفات

en: Country
ar: الدولة

en: Location
ar: الموضع

en: configure
ar: ضبط

en: here
ar: هنا

en: Machine Name
ar: الاسم المقروء آليا
