Yelp (7.x-2.5) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Language
ca: Llengua

en: Block title
ca: Títol del bloc

en: Country
ca: País

en: Location
ca: Localització

en: configure
ca: configura

en: operations
ca: operacions

en: here
ca: aquí

en: Add Block
ca: Afegeix un bloc

en: This action cannot be undone
ca: Aquesta acció no es pot desfer

en: Do not cache
ca: No emmagatzemis a la memòria cau

en: Machine Name
ca: Nom màquina

en: This field supports tokens.
ca: Aquest camp té suport per tokens.
