Yelp (7.x-2.5) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Language
cy: Iaith

en: Block title
cy: Pennawd bloc

en: Categories
cy: Categorïau

en: Country
cy: Gwlad

en: Location
cy: Lleoliad

en: configure
cy: ffurfweddu

en: Do not cache
cy: Peidiwch a'i storio
