Yelp (7.x-2.5) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Block title
dz: ལེབ་དུམ་མགོ་མིང་།

en: Categories
dz: དབྱེ་རིམ་ཚུ།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: configure
dz: རིམ་སྒྲིག
