Yelp (7.x-2.5) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Language
gu: ભાષા

en: Block title
gu: ખંડ શીર્ષક

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: Location
gu: સ્થાન
