Yelp (7.x-2.5) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: delete
id: hapus

en: Language
id: Bahasa

en: Block title
id: Judul blok

en: Categories
id: Kategori

en: Country
id: Negara

en: Location
id: Lokasi

en: configure
id: konfigurasi

en: here
id: di sini

en: Add Block
id: Tambahkan Blok

en: Machine Name
id: Nama Mesin

en: This field supports tokens.
id: Bidang ini mendukung token.
