Yelp (7.x-2.5) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Language
ja: 言語

en: Block title
ja: ブロックのタイトル

en: Categories
ja: カテゴリー

en: Country
ja: 国

en: Location
ja: 場所

en: configure
ja: 設定

en: here
ja: こちら

en: Add Block
ja: ブロックを追加

en: This action cannot be undone
ja: このアクションは取り消しできません

en: Max Results
ja: 最大結果

en: Do not cache
ja: キャッシュしない

en: Machine Name
ja: システム内部名称

en: This field supports tokens.
ja: このフィールドはトークンをサポートしています。
