Yelp (7.x-2.5) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Language
lt: Kalba

en: Block title
lt: Bloko pavadinimas

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Country
lt: Šalis

en: Location
lt: Vieta

en: configure
lt: konfiguruoti

en: here
lt: čia

en: Add Block
lt: Pridėti bloką

en: This field supports tokens.
lt: Šis laukelis palaiko token.
