Yelp (7.x-2.5) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Categories
ml: വിഭാഗങ്ങൾ

en: Country
ml: രാജ്യം

en: configure
ml: ക്രമീകരണം
