Yelp (7.x-2.5) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Language
mn: Хэл

en: Block title
mn: Хавтангийн гарчиг

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: Country
mn: Улс

en: Location
mn: Байрлал

en: configure
mn: тохируулах
