Yelp (7.x-2.5) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Language
mr: भाषा

en: Block title
mr: खंड शीर्षक

en: Categories
mr: केटेगरीज

en: Country
mr: देश

en: Location
mr: स्थळ

en: configure
mr: कॊनफ़ीगर

en: here
mr: येथे
