Yelp (7.x-2.5) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Language
nl: Taal

en: Block title
nl: Bloktitel

en: Categories
nl: Categorieën

en: Country
nl: Land

en: Location
nl: Locatie

en: configure
nl: instellen

en: operations
nl: bewerkingen

en: here
nl: hier

en: Add Block
nl: Blok toevoegen

en: This action cannot be undone
nl: Deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden

en: Do not cache
nl: Niet cachen

en: Machine Name
nl: Systeemnaam

en: This field supports tokens.
nl: Dit veld ondersteunt tokens.
