Yelp (7.x-2.5) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Block title
vi: Tiêu đề khối

en: Categories
vi: Mục phân loại

en: Country
vi: Quốc gia

en: Location
vi: Vị trí

en: configure
vi: cấu hình

en: operations
vi: thao tác

en: here
vi: ở đây

en: This action cannot be undone
vi: Thao tác này không hủy bỏ

en: Machine Name
vi: Tên nội bộ
