Yelp (7.x-2.6) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Language
ast: Llingua

en: Block title
ast: Títulu del bloque

en: Categories
ast: Categoríes

en: Location
ast: Llugar

en: configure
ast: configurar
