Yelp (7.x-2.6) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Block title
bo: ལྷུ་ལག་གི་ཁ་བྱང

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: here
bo: འདིར།

en: Do not cache
bo: བར་གསོག་མི་བྱེད་པ

en: Machine Name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
