Yelp (7.x-2.6) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Language
bs: Jezik

en: Block title
bs: Naslov bloka

en: Categories
bs: Kategorije

en: Country
bs: Zemlja

en: Location
bs: Lokacija

en: configure
bs: podesi
