Yelp (7.x-2.6) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Block title
el: Τίτλος μπλοκ

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Country
el: Χώρα

en: Location
el: Τοποθεσία

en: configure
el: ρύθμιση

en: here
el: εδώ

en: Add Block
el: Προσθήκη μπλοκ

en: This field supports tokens.
el: Το πεδίο υποστηρίζει τα σύμβολα αντικατάστασης.
