Yelp (7.x-2.6) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: delete
fil: tanggalin

en: Language
fil: Wika

en: Block title
fil: Pamagat ng tipak

en: Categories
fil: Mga kategorya

en: configure
fil: ayusin
