Yelp (7.x-2.6) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Language
he: שפה

en: Block title
he: כותרת הבלוק

en: Categories
he: קטגוריות

en: Country
he: מדינה

en: Location
he: מיקום

en: configure
he: הגדרות

en: operations
he: פעולות

en: Do not cache
he: אל תשמור במטמון

en: Machine Name
he: שם מכונה

en: This field supports tokens.
he: השדה הזה תומך ב Tokens
