Yelp (7.x-2.6) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Language
kk: Тіл

en: Block title
kk: Атауы

en: Categories
kk: Категория

en: Location
kk: Орналасуы

en: configure
kk: баптау
