Yelp (7.x-2.6) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Language
te: భాష

en: Block title
te: బ్లాకు శీర్షిక

en: Categories
te: వర్గాలు

en: Country
te: దేశం

en: Location
te: ప్రాంతం

en: here
te: ఇక్కడ
