Yelp (7.x-2.7) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Language
af: Taal

en: Block title
af: Bloktitel

en: Categories
af: Kategorieë

en: Country
af: Land

en: Location
af: Ligging

en: configure
af: verstel
