Yelp (7.x-2.7) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Block title
am: የጥምር ዓርስት

en: Location
am: ቦታ

en: configure
am: ውቀር
