Yelp (7.x-2.7) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Language
bg: Език

en: Block title
bg: Заглавие на блока

en: Categories
bg: Категории

en: Country
bg: Страна

en: Location
bg: Местоположение

en: configure
bg: конфигурирай

en: here
bg: Тук
