Yelp (7.x-2.7) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: delete
de: Löschen

en: Language
de: Sprache

en: Block title
de: Blocktitel

en: Categories
de: Kategorien

en: Country
de: Land

en: Location
de: Ort

en: configure
de: Konfigurieren

en: operations
de: Operationen

en: here
de: hier

en: Add Block
de: Block hinzufügen

en: Default Country
de: Standardland

en: This action cannot be undone
de: Diese Aktion kann nicht rückgängig gemacht werden

en: Do not cache
de: Nicht cachen

en: machine name
de: Systemname

en: Machine Name
de: Systemname

en: This field supports tokens.
de: Dieses Feld unterstützt Tokens.

en: Default Language
de: Standard-Sprache
