Yelp (7.x-2.7) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Block title
eu: Blokearen izenburua

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Country
eu: Herria

en: Location
eu: Kokalekua

en: configure
eu: konfiguratu

en: operations
eu: eragiketak

en: here
eu: hemen

en: Do not cache
eu: Ez katxeatu

en: This field supports tokens.
eu: Eremu honek aldagaiak (tokens) onartzen ditu.
