Yelp (7.x-2.7) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Language
gl: Idioma

en: Block title
gl: Título do bloque

en: Categories
gl: Categorías

en: Country
gl: País

en: Location
gl: Localización

en: configure
gl: configurar

en: operations
gl: Operacións

en: here
gl: aquí

en: Do not cache
gl: Non incluir na caché

en: machine name
gl: nome de sistema

en: Machine Name
gl: Nome de sistema

en: This field supports tokens.
gl: Este campo soporta tokens.
