Yelp (7.x-2.7) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Language
hi: भाषा

en: Block title
hi: ब्लॉक का शीर्षक

en: Categories
hi: वर्ग

en: Country
hi: देश

en: Location
hi: स्थान

en: configure
hi: विन्यास करें

en: Add Block
hi: ब्लॉक जोड़ें
